A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

DÍRA U HANUŠOVIC

Náhled na obrázek DÍRA U HANUŠOVIC Přehrát trailer
Originální název: Díra u Hanušovic
Žánr: komedie
2013 | ČR | Česky | 102 min. | MP15
Režie: Miroslav Krobot
Hrají: Tatiana Vilhelmová, Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Lukáš Latinák, Johanna Tesařová, Lenka Krobotová, David Novotný, Simona Babčáková, Hynek Čermák, Ján Kožuch, René Přibil, Klára Melíšková, Martin Myšička
Načernalá komedie je režijním debutem uměleckého šéfa Dejvického divadla Miroslava Krobota. Když neobsluhuje štamgasty v hospodě uprostřed ospalé severomoravské vesnice, tráví třicátnice Maruna čas s nerozhodným starostou Jurou, naivním outsiderem Olinem nebo hádkami s panovačnou matkou. Jednoho dne však u Hanušovic dojde k nečekané události... Hrají: Tatiana Vilhelmová, Ivan Trojan, Jaroslav Plesl, Lukáš Latinák, Johanna Tesařová, Lenka Krobotová, David Novotný, Simona Babčáková, Hynek Čermák a další.

Učitelka němčiny Maruna (Tatiana Vilhelmová), toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta (Ivan Trojan) tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin (Jaroslav Plesl) je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl (Lukáš ... (více)